Yük Lifti

İstanbul sınırlarında kurulan ve tam 30 yıldır aktif bir şekilde çalışma hayatına devam eden Miles Şirketler Grubu olarak tüm müşterilerimiz için profesyonel bir şekilde çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz. Bu güne kadar asla kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz için verdiğimiz hizmetler dikkatleri çeker. Bu güne kadar vermeye devam ettiğimiz hizmetler arasında;

 1. Yük lifti
 2. Makaslı platform
 3. Engelli platform
 4. Kamyon kuyruk lifti
 5. Hidrolik rampa
 6. Araç içi lift
 7. Sepetli vinç
 8. Tünel bakım aracı
 9. Araç çekicileri
 10. Mobil LED ekran aracı

ISO 9001: 2015 sertifikası ile hizmetlerimizi devam ettirdiğimiz firmamız sayesinde yük lift servisleri için farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmetlere bakılacak olduğu zaman;

 1. Standart Yük Lifti
 2. Compact Yük Lifti
 3. Otopark Araç Asansörü

Eğer sizler de profesyonel destek ekibimizden kısa süreç içerisinde uygun fiyatlı olarak hizmet almayı tercih ediyorsanız, dilediğiniz an irtibat kısmından firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Standart Yük Lifti

Yük lifti taşınacak olan nesnelerin ağırlıklarına göre yapılır. Ortalama olarak 500 ila 1200 kg arasında olan ürünlerin taşınması için standart hizmetler gerekir. Hem kaliteli hem de ekonomik olarak sunulan çözümler arasında, minimal yapılar dikkatleri çeker. Genel olarak market işletmeleri ile endüstri sektörlerinde tercih edilir. Bu işletmeler sırasında fazladan makine dairelerine gerek de kalmayacaktır.

Avrupa makine direktiflerine uygun bir şekilde üretimleri yapılan makinelerimiz, bir yandan da CE sertifikalarına sahip olacaktır.

Compact Yük Lifti

Compact yük lifti bir yandan endüstri sektöründe bir yandan da marketlerde en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi olarak yer alacaktır. Bu alanda yük ağırlıkları 500 ila 1500 kg arasındadır. Makine kalite kontrolü ile sistem testleri aracılığı ile yapılırken, müşterilerimiz için hizmetler sunulur. Güvenlik açısından da sertifikalı emniyet valfi ile süreçler devam eder. Bir yandan güvenilir bir yandan da pratik olarak çözüm yolları sunan makinelerin hidrolik sistemleri bulunmasından dolayı sorunsuz ve kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunar.

Site adresi: https://www.mileslift.com