Yeni İphone SE 2 Tüm Detaylar

3 Yıl sonra iPhone SE serisinin yeni üyesi SE 2′ nin geleceği düşünülüyor aradan çok zaman geçti ve halen se 2 çıkmadı bazı söylentilere göre halen tasarlanmamış olsa da yakın bir tarihte çıkması olası

Nasıl Görünecek ?

iPhone SE 2 Arkası iphone 4 ve 4s te tanıdığımız gibi cam sadece arka kamerada çıkıntı olacak önde ise iPhone x Serisinden tanıdığımız çentikli ekran bulunacak fakat iPhone SE 2 apple’ nin yükselmesi için ucuz olacağı düşünülüyor bu yüzden ekran çerçeveleri ve telefon kalınlığı biraz daha kalın olacağı düşünülüyor.
Bazı Görseller!!

 

Tabi iphone se 2 ile ilgili bir çok söylenti ve videolar çıktı aşağıda vereciğim videolar en çok benzetilen videolardır tabi benzeyip benzemediğini bilemeyiz tabi yukarıda da dediğim gibi bunlar söylenti.

BİLİNEN ÖZELLİKLERİ

  • Ekrana Gömülü Parmak İzi
  • Yüz Tanıma
  • Kablosuz Şarj
  • Arttırılmış Gerçeklik: ARKit 2.0

Yukarıdakiler dışında diğer iphone’ larda bulunan sıradan özellikler bulunacağı kesin sebeplerinden biri ucuz iPhone olması ve
iPhone SE 2 Modelli 4 Renk Seçeneği İle Gelecek ve çok canlı renkler kullanılacağı düşünülüyor – kırmızı, siyah, turkuaz, pembe. iPhone SE 2 Modellinde Geliştirilmiş Batarya, İşlemci Ve Ekran Kullanıldığı Görünüyor.
3 yıl sonra Söylentilere göre bu sene yani 2019 yılında bomba gibi çıkacağı düşünülüyor Fakat bazı söylentilere göre apple daha büyük projeler geliştirmeye çalıştığı için halen iPhone SE 2′ nin tasarım aşamasına bile geçemediği söyleniyor.