Xiaomi’nin Yeni Elektrikli Bisiklet Modeli HIMO C20

Elektrikli bisiklet modellerine bir yenisini daha ekleyen xiaomi elektrikli bisiklet sektöründe liderliği hedefliyor. cep telefonu endüstrisinde göstermiş olduğu başarılarının yanı sıra teknoloji dünyasının farklı yerlerinde’de boy göstermekde bir hayli kararlı gibi.
Yeni elektrikli bisikleti HIMO C20’de daha önce tanıtımını yaptığı HIMO V1 modeline göre bazı değişiklik yapıldığı ve yeni özellikler eklendiği gözlerden kaçmıyor.
360 Wh enerji sağlayan 36V 10Ah çıkarılabilir pilin 6 saatte tam olarak şarj edildiği belirtiliyor. Bu yeni model 250W’lık bir motor gücüne sahip olup, maksimum 25km/s hıza sahip olduğu ve 80 km menzil mesafesi ile 20 kg ağırlığında olduğu belirtiliyor.

Xiomi tüm bunlarlada yetinmeyip sınırları biraz daha zorlayarak kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak ve kullanımı dahada kolaylaştırmak için Bu yeni modele birkaç özellik daha ekliyor. Gidonun üzerinde büyük bir dijital ekrana yer veriyor.
HIMO V1 modelinde kullanılan ekranın aksine, daha büyük ve kolay bir kullanım sağlayan bu ekran sayesinde bisiklet sürücüsü, bisiklete ait pil durumu, hız, sürüş modu ve katedilen kilometre hakkındaki bilgileri rahatlıkla görebiliyor.
Sağlanan bir diğer kullanışlı olan özellik ise Sürücünün lastikleri şirmesi için bisikletin selesine gizlenmiş bisiklet pompası’da üründe yerini almış bulunuyor.
Компактный электробайк из Китая: обзор Xiaomi HIMO C20