Türkiyede ki En İyi Alışveriş Siteleri

Bildiğiniz gibi türkiyede her geçen gün e-ticaret konusunda ilerleme kat ediyor ve rakip ülkelere her geçen gün de yaklaşıyor..

Örnek olarak her ne kadar farklılığı ile listemize girmeyecek olsa da Udemy Türklerin yaptığı en büyük e-ticaret platformu

E-ticaret işini çok özenli ve doğru kullanabilirsek çok kolay bir şekilde pasif gelir elde edebiliriz. İnsanlar da bunu her ne kadar az bilse de kolay para kazanma sözü herkese cazip gelir fakat denildiği kadar da kolay bir iş değildir özen ve hız gerektirir.

Aşağıdaki sitelerin sıralaması rastgeledir kıyaslamadık hepsi birbirinden güzel

1- Hepsiburada.com

1998 yılında kuruldu ve 2007 yılında Doğan Holding tarafından yatırım amaçlı alındı. Çok hızlı ve güvenilir olan hepsiburada türkiyede en çok kullanılan e-ticaret sitesi ve içerisinde 9 tane ana kategori bulunmaktadır bunlardan bazıları Elektronik, Hepsi Moda, Oto, Bahçe, Yapı Market.

2- GittiGidiyor

GittiGidiyor hepsi burada gibi içerisinde 9 taane ana kategori mevcut. Hız ve güvence konusunda kesinlikle kafanız rahat olabilir. Tolga Kabataş, Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu tarafından kurulan site 2001 yılında dünya devi olan eBay tarafından satın alındı.

3- Trendyol

En çok giyim ürünlerinin alındığı Trendyol.com‘ da Elektronikten Süper Markete kadar bir çok kategoride ürün bulunmaktadır. 2010 yılında Harvard Üniversitesinde okuyan Demet Mutlu eğitimini yarıda bırakarak Trendyol’u kurulmuşve hızla yükselen site Tiger Global adlı firmadan yatırım almıştır. Demet Mutlu başarısı sayesinde ABD’nin Fortune dergisinde En Güçlü 10 Girişimci Kadın sırasına konulmuştur.