Instagram Takipçi Satın Almak

İnstaram da takipçi satın almak sizi popüler yapmaz emek sarf etmeniz sonrada reklamlar yaparak büyük bir gelişme yaşamanız gerekmektedir dediğim gelişme zaten emek verdiyseniz hemen olabilecek bir şey gerisi zaten takipçi sayınıza bakılarak sayfa kalitesi gözüktüğünden takip etmede artacaktır

✔ TAVSİYE ✔ 

2- Beğenin

Lucky patcher ile asistan uygulamasını crackleyin ve paralı kısımdaki kilitleri açın oradan beğeni özelliğini aktif edin hashtagleri sayfanıza uygun girin girdikten sonra uygulama o hashtaglerdeki fotoğrafları beğenecektir isterseniz yorum da yapabilirsiniz daha iyi olur ama zamanı biraz uzatın.

3- Ücretsiz Reklamınızı Yapın

Arkadaşlarınızdan veya sayfa sahiplerinden karşılıklı bir şekilde hesaplarınızın hikayesini paylaşmasını rica edin ama takipçinizin 1000-2000 olmasına dikkat edin zaten yukarıdakileri ve düzgün paylaşımlar yapmış iseniz olur.

4- Çekilişler Yapın

Biz instagram hesabımızda eğitim çekilişleri yapıyoruz bu eğitimleride rica ederek ücretsiz alıp sizlere sunuyoruz sizde sayfanıza uygun hediyeler bulup çekilişler yapabilirsiniz. örn. Oyun sayfası iseniz ucuz steam random key satan yerden rica edebilirsiniz kabul edilir mi bilinmez ama karşılığında reklamını fln. yapabilirsiniz

5- Gönderi Paylaşın

Bilgisayarınız var ise youtube ile photoshop cc veya cs6 öğrenmenizi tavsiye ederim ben şuan cc kullanıyorum kendi içeriklerimi kendim hazırlıyorum ilk başta kendinize özel bir tasarım yapmak zaten neredeyse hep aynı tasarımı kullanacağız ve tasarımı geliştireceğiz gönderinin sayısının önemi yok kalitesi önemli eğer metin şeklinde olacak ise akıcılığı çok önemli.

 

Neden Başlık: Instagram Takipçi Satın Almak

Sebebi:

bazı kişiler hiç bir uyarıyı göz önünde bulundurmayıp takipçi satın alıyor bende bu makalenin ön sıralara çıkacağını düşünerek böyle bir makale yazdım yorum yaparak ilk sıralara çıkartabilirsiniz.

Yorumlar

Reklam3

Trendler