Instagram Hızlı Takipçi Kazanma Yöntemleri

İnstagram Günümüzün En Popüler Sosyal Medya Platformlarından Biri Ve Bu Platformda Tanınabilir Veya Bir Kitle Bulmak Çok Zor Özellikle Sayfalar İçin Bu Makalemizde de İnstagram Sayfaları İçin Bütün Yöntemleri Göstereceğim.

1- Ne Tür İçerikler Paylaşacağınızı Ve Zamanını Ayarlayın

Çok Fazla Gönderi Ve Saçma İçerikler Paylaşmayın Günde 1 Tane Bile Paylaşacaksanız Kaliteli Düzgün Beğenilecek İçerikleri Paylaşın. Kendiniz Oluşturabiliyorsanız Düşünmeden Gönderebilirsiniz Ama Alıntı İçerik Alacaksanız Değiştirebiliyorsanız Değiştirip Gönderin Değiştiremiyorsanız Açıklamaya Fotoğraf/Video Aldığınız Kişiyi Açıklamaya Veya Görsele Etiketlemeyi Unutmayın (Tavsiye)

2- Aynı Veya Benzer Platformda Olduğunuz Sayfaları Takip Edin!

Bu Madde En Önemli Maddelerden 1 Tanesi Sakın Sizin Sayfası İle Alakası Olmayan Sayfaları Takip Etmeyin Daha Çok Aynı Veya Benzer İçerikler Ürettiğiniz Sayfaları Takip Edin. Çünkü Sizin Platformla Alakası Olmayan Birini Takip Ettiğinizde Onu Takip Edecek Kişilerin Önerilen Bölümüne Çıkmazsınız “GT” İçin Takip Ederim Diyor İseniz Bu Sefer Sizi Takip Eden Kullanıcını Dikkatini Çekmezsiniz Çünkü O Kullanıcı Tüm “GT” Yapanları Takip Ediyordur Ve Siz “GT” Yapmamaya Başladığınızda Sizi Takipten Çıkar.
 

3- Açıklamayı Düzenleyin

Ne Olursa Olsun Açıklamayı İçerik İle İlgili Fazla Kısa Değil En Az 100 Karakterli Cümle Ve Etiketleri Düzgün Çok Takip Edilen Ve Tabiki İçerik İle İlgili Yapın Fazla Abartmayın Etiket Sayısını Kullanıcı “Fazlasını Oku” Yazısına Tıklayınca Okuyucuyu Rahatsız Etmesin.
Emoji Kullanın Ne Kadar Eğlenceli Yazarsanız O Kadar Takipçi Kazanırsınız.
 
UNUTMA!! Sosyal Medyada Samimi Olan Kazanır

4- Biyografi

Biyografide Hangi İçerikleri Paylaşacaksanız Alt Alta Yazın (Tavsiye) Ve İnternet Siteniz Varsa Ekleyin, İçerikleriniz İle İlgili En Fazla 2-3 Tane Etiket Eklemeyide Unutmayın Hem Sayfanız Hemde Kullanıcılar İçin Çok İyi Olur.

5- Kendinize Ait İçerikleriniz Olsun

Bu Maddenin Önemi Çok Fazla 1 Tane Bile Olsa Kendinize Ait İçeriğiniz Olsun Ve Her Gün 1-2 Tane Atmalısınız Neden Önemli Çünkü Bir Kişi Sizi Takip Ediyor İse O Kişi Sizi İçeriklerinizden Dolayı Takip Ediyordu Ve Sizin En Az Bir Tane Özgün İçeriğinizin Olması Çok Önemli

6- Hile Yapmayın

7- Arkadaş Edinin

Arkadaş Edinin Ve Arkadaşlarınızdan Ücretsiz Reklam Yapmasını Söyleyin Zaten Arkadaşınız İse Kabul Eder Ama Oda İster Sizin Reklam Yapmanızı İster.

8- Çekiliş Yapın

İçeriğiniz İle İlgili Çekiliş Yapın Tahmininizden Çok Katılımcı Olacak Ama Unutma O Çekilişin Şartı Olsun Bu Şartlarda Şöyle Olsun;
  1. En Az 2 Arkadaşını Etiketle (Zorunlu)
  2. @teknoneed_ Sayfasını Takip Et! (Zorunlu)
  3. Hikayenizde Paylaşın +3 Hak Kazanın (Zorunlu Değil)
Eğer Böyle Bir Çekiliş Yaparsanız Arkadaşlarınızdan Katılmasını Ve Hikayelerinde Paylaşmanızı Rica Edin Eğer Kabul Ederlerse 1 Günde En Az 60 Katılımcı Yakalarsınız Ve Belkide Sayfanızda En Fazla Görüntülenmeyi, Site Tıklamasını Bu Gönderi Sayesinde Kazanmış Olacaksınız
 
Bu Maddeleri Kendinize Hedef Olarak Tanıtırsanız 1 Haftada 100-300 Organik Takipçi 1 Ayda İse 1000 Takipçi Olabilirsiniz.