Facebook Sayfa Takip/Beğeni Kasma

Şuan popülerliğini kaybeden facebook her ne kadar azda olsa bir kitlesi var ve facebook sosyal medya platformunun sağı solu belli olmaz yeni özellik eklemeleri ile her an eski popüleritisine dönebilir. Bu yüzden gerek kişisel gerek kurumsallaştırmak istediğimiz bir site/proje vb. gibi ögelerin facebook sayfası olması lazım peki gelelim asıl soruya ;

Hilesiz Facebook Sayfası Nasıl Kasarız ?

1- Facebok Profili Açın!

ilk olarak facebook profili açıyoruz ve sizi takip edebilecek sayfaları takip ediyoruz ve o sayfalarda “Arkadaş Ekle” yazın veya yabancı sayfalarda “Add me <3 ” Yazın sizi takip edenleri takip edin çok arkadaş kasın.

Peki Bu Sayfaları Nasıl Buluruz ?

arama kısmına add me yazın ve sayfalara katılıp yukarıda yazdığım “Add me <3” yazın sabırlı olup 10.000 – 15.000 Arkadaş kasın ama hile yapmayın. (10.000 – 15.000 yerine istediğiniz kadar kasın kaç beğeni almak istiyor iseniz).

Arkadaş Kastık Şimdi Ne Yapacağız ?

Yukarıdaki adımları yapmamızın nedeni sayfayı açtığımızda başlangıçta kaç takipçimiz var ise o kadar takibimiz beğenimiz olacak ve bizi büyük bir dertten kurtarmış olacaktır.
Yukarıdaki adımları yaptık şimdi ise profili sayfaya çevirelim ;
  • Kullanmaya Başla’ya tıklayın ve ekrandaki talimatları izleyin.
  • Dönüştürme işlemi bittikten sonra yeni Sayfanız otomatik olarak yayınlanır. Bu ayarı değiştirmek için üst kısımdaki Bittiğinde Sayfayı Yayınla seçeneğinin yanındaki Kapalı’ya tıklayın.