En iyi Android Launcher Uygulamaları

Android için yüzlerce launcher mevcut fakat biz sizlere 10 tanesini derledik sizin için en iyi olan launcheri bulduktan sonra yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Android launcher uygulamalarını kimler kullanmalı ?

Telefonunuzun ara yüzünü sevmiyor olabilirsiniz veya sıkılmış değişiklik yapmak istiyorsunuz peki bunun için ne mi yapacaksınız ? Tabiki launcher yükleyerek telefonunuz farklıymış gibi kullanacaksınız.

1- Microsoft Launcher


Yakın zamanda arayüzü değişen sıklıkla güncelleşen hızlı sade ve tam performans alabileceğiniz en iyi launcher yolunda ilerliyor. En hızlı launcherlerden bir tanesi olan microsoft launcherin bazı özellikleri;

  • Görünüm Neredeyse Baştan Sona Değişti { 3 Farklı Tema(Karanlık, Şeffaf, Beyaz), Menü Tasarımı, İkon Tasarımı vb}
  • Ana ekrana dockt geldi (ana sayfada alttaki sabit kısım)
  • Klasör Tipleri
  • Kendine ait duvar kağıtları
  • Kendisine ait haber ve hava durumu menüsü (fliboard gibi)
  • Gelişmiş ayarlar bölümü çok fazla kişileştirme sunuyor.
  • Hareket Özelleştirme
  • Herhangi bir simge paketi çalıştırma rootsuz (kendisine ait bir tane var ama google playdeki bir çok ikon paketini indirip uygulama ayarlar bölümünden etkinleştirebilirsiniz)
  • Anında windows bilgisayara bağlama veya dosya gönderme

2- Nova Launcher Prime apk


Çok süper arayüze özelliklere kişileştirmeye sahip olan bu uygulama hızlı stabil bir şekilde çalışıyor fakat ücretli ama biz bu uygulamayı apk indirerek tüm özelliklerine sahip olabileceğiz. Bir çok kişileştirme seçeneği ve özellik sununan bu uygulama microsoft launcherdan sonra popülerliğini sürdürüyor bu uygulamanın ücretsiz versiyonu da var ama biz prime versiyonunu ücretsiz bir şekilde apk indireceğiz
 

3- POCO Launcher

Xiaomi’ ye ait olan bu launcher uygulaması çok başarılı modern ve güncel bir launcher telefonunuza yakışacağını düşünüyorum içerisinde bir çok özelleştirme seçeneği barındırıyor ve hızlı, stabilize bir şekilde çalışıyor poco launcher tamamen ücretsiz sade bir arayüze sahip olması kullanıcılarını sadece poco launchera bağlıyor.

4- Evie Launcher


Basit nokia arayüzü gibi bir tasarıma sahip fakat sıralamamızda yer almasının sebebi hızlı ve stabilize bir şekilde çalışıyor ve kişileştirme seçenekleri diğerlerine nazaran daha fazla olması bu yüzden tercih sebeplerinden bir tanesi.
Diğerlerinde olduğu gibi evie launcher da da ikon paketi yükleyebiliyor veya kurabiliyorsun.